informace

Zde budou nějaké informace, setkání, akce, plány. Jak to prostě život přinese.

Aktuálně

Štěpán Muchka - přednáška 28. února v benátecké sokolovně. V přiloženém v souboru najdete bližší informace, později bude k dispozici plakát:

Parkování v Benátkách n. J. je dost tristní, ideální je zaparkovat na parkovišti pod sokolovnou. Ti, kdo to neznají, budou navigováni.

Níže je pozvánka, která vychází z informace a odsouhlaseného termínu.

PLAKÁT:

Na letošním prvním setkání jsme podiskutovali o změně systému a dalším, dohodli se na únorové (28.2.) a březnové přednášce. Připravíme plakáty, zamluvíme místo a techniku.

Setkali jsme se v úterý 12.12. Bylo to příjemné předvánoční posezení a pokec. V novém roce to vidím tak na druhou půlku ledna a dáme si nějaký plán do prázdnin. Doufám, že se povede i setkání venku v Benátkách, tak i u nás na chatě v létě.

Zdraví ve svých rukách

přednáška a beseda s tímto názvem proběhla ve čtvrtek 26. října 2023 v Malém sále Záložny v Benátkách nad Jizerou. Akce se zúčastnilo přes padesát lidí, atmosféra byla příjemná, celá akce trvala téměř tři hodiny, z toho samotná beseda asi hodinu a půl. Bylo vidět, že valná většina lidí věděla, na co jde. 

V sekci "články, glosy" je tomu věnován samostatný článek.

Děkujeme návštěvníkům, přednášejícím a organizátorům za rozšířené poznání, vstřícnou energii a zážitek z lidského setkání.  

Několik fotek ze setkání

odkaz na stránky obou protagonistů: https://www.chronickezdravi.cz

Archiv, 

co už proběhlo a není aktuální

Přednáška a beseda o zdraví s odborníky na funkční medicínu Davidem Čechem a Alešem Svobodou (spolupracovníky známého funkčního lékaře MUDr. Jana Vojáčka) proběhne v Malém sále Záložny v Benátkách nad Jizerou, ve čtvrtek 26. října, od 18 hod. Besedu připravujeme společně se Sokolem Benátky, více podrobností v pozvánce: 

Grafik nám upravil plakát a vytiskl na žlutém papíře ve formátu A3. Plakáty jsou dva týdny před akcí vyvěšeny na plakátovacích plochách v Benátkách. Plakát vypadá takto:

Na besedě nás můžete oslovit a přidat se k nám. Rozšířit tak naše řady nejen o další lidi, ale především nápady a pohledy na zdraví a naši společnost. 

Přidejte se k nám, kdykoliv nás oslovte na naší akci, nebo nás kontaktujte e-mailem či přes kontaktní formulář. Zveme lidi, kteří mají co říct a obvykle je neuvidíte v televizi.

Poprvé jsme se sešli 7. ledna 2023 a pak se snažili scházet pravidelně. Jezdili jsme na akce  (besedy a setkání) do Lysé nad Labem a v dubnu uspořádali setkání a besedu se spisovatelem a zakladatelem Zdravého fóra Honzou Tománkem. 

Atmosféra byla příjemná, probralo se mnoho témat, autorovy knihy a pak došlo na současná témata, která by někteří chtěli zapomenout, ale stále tu rezonují (např. Covid).

Děkuji všem pozvaným a všem, kteří přišli, zvláště kolegům, kteří přinesli a připravili občerstvení a pomohli připravit místnost a následně uklidit. 

Co bude dál, se uvidí. Pokud někdo, kdo narazil na stránky, se k nám bude chtít připojit, nechť nás kontaktuje - na emailu přímo, nebo na tom samém emailu přes kontaktní formulář.

Vypadá to, že zatím budeme obrážet aktivnější (a služebně starší) sousedy (Lysá n. L., Mladá Boleslav), na říjen chystáme besedu o zdraví. Dáváme to dohromady a až bude vše (nejpozději do konce září) připraveno, najdete na stránkách informace a pozvánku.