Návštěva v Levandulovém údolí

19.05.2024

Naturopatku Helenu Neumannovou jsem znal především z pořadu Martiny Kociánové "Kupředu do minulosti", která s ní dělala rozhovor. Jako obvykle zvědavost člověku nedá, a tak jsem si řekl, že bych mohl paní Neumannovou navštívit přímo v jejím Levandulovém údolí.

Jak to celé vznikalo a všechny peripetie okolo popisuji tady:

Na tomto webu jsem návštěvu avizoval, tak ji jen popíšu a rozhodně doporučím. Už tím, že se tam zajedete podívat a strávíte tam čas uděláte něco pro své zdraví, pro potěchu duše, pro své tělo a pro zklidnění své mysli.

Přijeli jsme v pátek vlakem do Zdic, vyzvedli nás na nádraží, ubytovali jsme se v maringotce a vyrazili na první proceduru – masáž nohou. Pak jsme si dali večeři a vše si prohlédli. Před spaním jsme si připili levandulovým sektem.

Sobota byla náročnější, protože nás dopoledne čekala celková masáž, kdy jsme se vystřídali a každý strávil masáží 1,5 hodiny. Po snídani jsem zachytil paní Helenu, pozdravil ji a zeptal se, zda přednáší a zda bychom ji mohli pozvat k nám, protože máme dvě skupiny Zdravé Benátky a Zdravé Polabí. "Jé, vy jste z Polabí? My s kolegyní také", pak už jsme se rozloučili s tím, abych jí poslal email a domluvíme se. Ještě mi doporučila, abych se prošel bos po levandulovém poli. Však jsem čekal na to, až budu moct vystřídat manželku, tak jsem se párkrát prošel. Ještě jsem si koupil její knihu.

Poté nás čekal zdravý a výborný oběd, a ještě jsme absolvovali hodinovou aroma terapii. Na delší vycházku kolem Litavky zbyl čas až po večeři. Vše ještě doprovodily máje v Chodouni a víkend s pečenými dobrotami v Levandulovém údolí. https://www.levanduloveudoli.cz/

V neděli nás už čekala královská snídaně a cesta domů.

Kdo jste tam ještě nebyl, podívejte se aspoň na stránky a naplánujte si návštěvu. A snad budeme moct naplánovat návštěvu paní Heleny Neumannové u nás v Benátkách či v Lysé nad Labem někdy po prázdninách.